İLETİŞİM:

0 549 179 49 49

FOTOĞRAFLAR

yangın kaçış merdiven
yangın merdiven ostim
yangın merdiven firmaları
ümitköy yangın kaçış
ümitköy ankara yangın merdiven
ümitköy yangın merdiven

Ankara‘nın bir çok semtine hizmet veren yıldız metalsan ‘ yangın merdiven‘leri yenimahalle / ümitköy semtinde siz değerli müşterilerimize profesyönel çözüm ortaklığı sunmaya devam etmektedir.

ÇÜmitköyde iş yeri mülkiyetleri genel oranda villa olmakla beraber , daha önce hane halkı tarafından kullanılan villa veya müstakil evler , mülk sahipleri tarafından kira getirisi yüksek olduğu için işletme , kurum ve kuruluşlara kiralar iken , mülklerin iskan aşamasında bulunmayan yangın kaçış merdivenleri , kiracı tarafından işinin ehli bir firma ile yapının konumuna en uygun şekilde dış cephesinde çelik merdiven çalışması ile yapıyı itfaiye onayı ve yasalara ve mevzuata uygun şekilde hazırlayarak teslim edebilmektedir.

Z tipi yangın merdiven imalat ve montajında yerden +25 metre üzerinde imalat ve montaj yapabilen bir kaç firmadan bir tanesi olan firmamız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket ederek size en uygun yangın merdiven projesini sizler için iş yerinize uygulamaktadır.

Ankara il sınırları içerisinde yoğun bir şekilde hizmet veren firmamız ‘yıldız metal’ ihtiyacınız ve şartların belirlenmesi ile Ankara dışında profesyönel hizmet vermektedir. Yangın merdiven ihtiyaçlarınızı telefon üzerinden %99 oranında net fiyatlandırma imkanımız mevcuttur. Yangın merdiven fiyatlandırmamız için telefon ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

yangın merdiven