İLETİŞİM:

0 549 179 49 49

FOTOĞRAFLAR

Ankara ostim fabrikamızın ofisini siz değerli sincan esnafına daha yakın olabilmek adına ANKARA / Sincan’da yangın merdiven hizmetleri vermekteyiz. Yönetmeliğe uygun itfaiye onaylı ekonomik ve uygun fiyatlara firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Ankara yangın merdiven hizmetlerinde en etkili ve köklü firmamız sizlere bir telefon yakınınızda , firmamızdan anında ve online olarak %100 net fiyatlar hakkında bilgi edinebilrsiniz. Türkiye ve dünya genelinde yangın kaçış merdivenlerine bir standart getirilerek dairesel yangın merdivenleri imalatı ve onayı yasaklanarak , z tipi yangın merdivenlerini proje ve onayında kesinlik kazanarak yeniz tip AB standartlarına girmiştir.

Firmamız merdiven altı veya çanta kaynakçı tabiri ile bilinen esnaflar ile vede onların siz müşterilere verdikleri hizmet ve fiyatlar ile alakalı benzirlik söz konusu değildir. Alanında profesyönel olan firmamız ANKARA’da sadece bir kaç +25 metreye çıkabilen firmalardan birtanesidir. Hata riski (sıfır) , Onaydan red alma riski (sıfır) yönetmeliğe uygun yangın merdivenlari bire bir imalat ve montaj garantimiz altında yapılıp teslim edilmektedir.

yangın merdiven