İLETİŞİM:

0 549 179 49 49

FOTOĞRAFLAR

Yangın yönetmeliği gereğince işletmelerin zorunlu olarak bulundurması gereken ve kendine has bir yönetmeliği bulunan yangın kaçış sistemidir.Ankara ve genelinde yangın kaçış merdivenlerinin imalat ve montajları profesyönel olarak ostim osb ve ivedik osb firmaları tarafından yapılmaktadır..

İhtiyaç doğrultusunda ankara ilinde ve çankaya ilçesinde tüm kurum ve kuruluşların (otel dahil) yangın yönetmeliğine uygun olarak alanında profesyönel olarak ‘yıldız metal’ sizlere hizmet vermektedir.

Yönetmelik gereğince dairesel yangın merdivenlerin iptali sonunda z tipi yangın merdivenlerin imalat ve montajına izin verilirken , yangın kapılarında ise yangına dayanıklı kapıların panik barlı olarak bulundurulması ve kilit altına alınmamaları şarttır.

Firmamız yönetmeliğe uygun ve itfaiye onaylı yangın merdiveni imalat ve montajında yeralan alanında deneyimli ve köklü bir firmadır.

Bir çok alanda faaliyet gösteren firmalara ise çözüm ortaklığı sunan ve hiç bir projeyi çözümsüz bırakmayan çözüm yolları üreten bir firmadır.

Tüm işlerimiz firmamızın garantisi altındadır.

Yönetmelik gereğince kurum ve kuruluşlarda z tipi yangın merdiveni gerekli hale getirilmiştir.
İş yeri ruhsat başvurusunda dosyalarınızın itfaiye birimine iletilmesi ile açılan dosya için bir itfaiye yetkilisi
ruhsat adresindeki iş yerini teftiş için gelmektedir. İtfaiye bilirkişi tarafından hazırlanan rapor doğrultusunda
(yangın merdiveni,yangın tüpleri,ışıklı yön tabelaları,gaz dedektör’ü,yangın dedektör’ü,yangın dolabı) gibi tüm eksikler
firma sahibine 30 iş günü içerisinde giderilmesi için talimat vermektedir.

Firmalar belediye başvurularından sonra olabileceği gibi öncesinde’de yangın yönetmeliğine uygun hazırlıklarını yapabilmekteler.
İtfaiye daire başkanlığının kısıtlı süre vermesi nedeni ile işlemlerini hızlandırmak isteyen kurum veya kuruluşlar firma
açılış işlemleri ile birlikte itfaiye için hazırlıklarına başlayabilmektedir.

Yıldız metalsan olarak ihtiyaçlarınızı ezbere bilmekteyiz. İtfaiye hazırlığınızı ve bilgilendirmenizi %80 , %100 oranında
hazırlamaktayız. Ekstra itfaiye beklentisinde bir kaç gününüzü alacak kadar hızlı ve hazır olacaksınız.

yangın merdiven